ZAPRASZAMY! – NI INVITAS!

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W NADCHODZĄCYCH WYDARZENIACH – NI INVITAS VIN PARTOPRENI EN LA OKAZONTAĴOJ:

 

  • „Zielone godziny” – spotkanie

26 lipca 2018 roku o godzinie 17:00 we Wrocławiu, w budynku przy ulicy Szopena 9a (Zalesie-Zacisze-Szczytniki) odbędzie się spotkanie w ramach cyklu „Zielone Godziny” z wrocławską poetką Haliną Kuropatnicką-Salamon i muzykiem Wojciechem Ławnikowiczem

Poetka zaprezentuje wiersze i opowiadania ze swojego najnowszego tomiku a muzyk zaśpiewa utwory do słów poetki. Będzie można otrzymać autograf alfabetem Braille’a.

Serdecznie zapraszamy, a panie o imieniu Anna, które wcześniej zgłoszą swoje przyjście na adres informado.eo@gmail.com, pisząc w temacie e-maila swoje imię, otrzymają upominek.

 

  • ESPERANTO PONOWNIE W MUZEUM PANA TADEUSZA

Europejskie Centrum Edukacji Międzykulturowej i Muzeum Pana Tadeusza zapraszają 23 września 2018 roku o godzinie 16:00 na koleje spotkanie z epopeją i esperantem. Spotkanie odbędzie się w salonie romantycznym w Muzeum Pana Tadeusza we Wrocławiu, które zlokalizowane jest w Kamienicy Pod Złotym Słońcem, ul. Rynek 6.
O godzinie 14:00 proponujemy zwiedzanie muzeum.

W programie: fragmenty Pana Tadeusza w wykonaniu krakowskiej aktorki Anny Ramzy, wstęp i prowadzenie Lidia Ligęza i Małgorzata Komarnicka.
W muzealnej księgarni będzie do nabycia epopeja w języku esperanto.
 
Liczba biletów umożliwiających zwiedzanie muzeum jest ograniczona dlatego prosimy o zgłoszenie swojego udziału pod adresem informado.eo@gmail.com, pisząc w temacie e-maila „epopeja”.