Turniej Tańca „Senior Stars”

Z okazji Dni Seniora we Wrocławskim Centrum Seniora w dniu 10.10.2019 r. został zorganizowany po raz kolejny Turniej Tańca „Senior Stars”.

Punktualnie o godzinie osiemnastej otwarto podwoje dla publiczności i dla uczestników. Na parkiecie w szranki stanęło 9 par senioralnych gotowych do tanecznych zmagań.
Po prezentacji par tanecznych, wśród których znalazła się nasza Wiceprezes ECEM Lucyna wraz z kolegą Bogdanem z UTW AWF, rozpoczęły się prezentacje : walca angielskiego, tanga i chach-y. Radość tańca udzieliła się publiczności , która klaskała w rytm muzyki. W przerwach między kolejnymi zmaganiami tanecznymi prezentowały się zespoły muzyczne i kabaretowe. Oczywiście nie zabrakło wspaniałych ” Gracji” cheerleaderek – seniorek , które swoją energią porwały publiczność do wspólnej zabawy.
Turniej zakończył się tradycyjnie wręczeniem Statuetek dla 3 par tanecznych, wśród których znalazła się dopingowana przez „Gracje” i publiczność para nr 9 czyli Lucyna i Bogdan. Hurra, to nasz mały sukces, a przede wszystkim dobra zabawa. 비트코인 도박사이트