Ogród Botaniczny we Wrocławiu jest oazą piękna i spokoju. To również „żywe muzeum”, które zachwyca i zaprasza.

Panie z tanecznego zespołu „Espero” przy Europejskim Centrum Edukacji Międzykulturowej, postanowiły zrelaksować się na łonie natury i Ogród Botaniczny był najlepszym wyborem.

Kontakt z zielenią to naturalna terapia dla ciała i umysłu. Działa uspokajająco i pozwala skutecznie odpocząć od miejskiego zgiełku. Spacery wśród bujnej roślinności poprawiają krążenie i dotleniają organizm. Było, więc chodzenie na boso, pamiątkowe foty i relaks nad wodą.

Urokliwe zakątki ogrodu często służą jako żywe studio malarskie i dlatego Ogród Botaniczny we Wrocławiu to popularny plener malarski i miejsce, w którym odbywają się wystawy artystyczne. Panie z zachwytem podziwiały również obrazy malowane przez studentów i artystów malarzy.

Kolejny wspólnie spędzony, radosny czas, wśród pięknej przyrody. Więcej takich chwil i zauroczeń.

Alicja Dykier