Wrocławski Seniorfest 2026 to wydarzenie integracyjne dla osób starszych. Festiwal zorganizowano w ogrodzie przy kościele pw. św. Jakuba i Krzysztofa (przy ul. Krzywoustego). Uczestnicy mogli liczyć na plenerowe animacje, muzykę i wspólną integrację.
12 czerwca, w piątkowy poranek, po raz kolejny tańczące panie z zespołu „Espero” wystąpiły ze swoim tanecznym repertuarem. Tancerki miały 3 wystąpienia, każde w innym stroju scenicznym. Jednak na scenie były cztery razy, ponieważ zostały zwerbowane przez występującą solistkę. Były śpiewy, taniec i aplauz widowni. Wszyscy bawili się świetnie.
Każdemu występowi „Espero” towarzyszyło słoneczko wychodzące zza chmur. Oby słoneczko zostało talizmanem „Espero”.
Dla wszystkich Pań oraz ich opiekunek, wielkie podziękowania i wyrazy uznania za chęci, poświęcony czas i wkład pracy włożony w naukę i występy.
Niech nam żyje i pięknie się rozwija „Espero”.
Alicja Dykiert






